HakkımızdaGezimatix bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişim göstermek amacıyla teknolojinin bize sunduğu imkanları yakından takip ederek sektörde lider olmak amacıyla çalışmalarına devam ederken tüm Türkiye’yi tatile göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.


Kalite Politikamız


1999 yılından bu yana turizm sektörünün içinde yer almanın verdiği özgüven ve profesyonellikle kurduğumuz Gezimatix / Elize Travel, TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği)’a bağlı A grubu bir acente olarak faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı odaklı 18 yıllık tecrübesini siz değerli konuklarına sunabilmenin gururunu taşıyan Gezimatix / Elize Travel, profesyonel çalışanları ile belirlenmiş kalite standartlarına uygun otel seçimleri ve konforlu ulaşım seçenekleri ile tüm yurtiçi ve yurtdışı turları, özel dernek tur organizasyonları ile sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Gezimatix /Elize Travel, Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla her zaman en kaliteli ürünü, en uygun fiyat avantajıyla siz değerli misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir. İç ve dış pazardaki sektörün en iyileri kabul edilen partnerlerimiz ve bölgelerinde uzman rehber kadromuzun varlığı bize ekstra güç katmaktadır.


Vizyonumuz

Gezimatix olarak ana politikamız, uzman çalışma arkadaşları ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip tam zamanlı, hatasız ve kaliteli ürün ve hizmet sağlayarak güven esaslı kazanç ve süreklilik sağlamaktır.