SON YERLER!
  • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ & SALDA TURU:
  • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ & SALDA TURU:
  • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ & SALDA TURU:
  • Yurtiçi Turlar
  • Kayak Merkezi
  • Kış Tatili

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ -SALDA TURU

Salda Gölü- Burdur Gölü- Yarışlı Göl- Eğirdir Gölü- Isparta

Davraz Kayak Merkezi- Sümbül Tepesi

Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü

4*RAMADA WORLDWIDE BY WYNDHAM HOTEL

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1. Gün 1. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saat 06:00 Mavişehir Avm önü, 06:05 Bostanlı iskele önü, 06:10   Girne Yunuslar Mavikule, 06:20 Girne Mevlana camii otobüs durağı önü, 06:25 Girne MC Donald`s Karşısı, 06:45 Bornova E.Ü.H. önü, 07:10 Üçyol Pizza Pizza önü, 07:15 Susuz Dede Durak, 07:25 Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun bir tesiste kahvaltı molası aldıktan sonra, Aydın-Denizli istikametinden gerçekleştireceğimiz yolculuk sonrasında Salda Gölü`ne ulaşıyoruz. Burdur`un Yeşilova ilçesi sınırlarında, denizden 1193 metre yükseklikte ve Toros Dağları`nın arasında bulunan Salda Gölü, mavinin en çarpıcı tonlarına sahip rengi ve bembeyaz kumsalı ile Türkiye`nin Maldivleri olarak anılmaktadır. Aynı zamanda ülkemizin en temiz ve 184 metre ile en derin tatlı su gölü ünvanlarına sahip bu doğa harikası göle vardığımızda alacağımız serbest zamanda, kıyısındaki bembeyaz kumsalda yürüyüş yapabilir, göle karşı çay ve kahvelerini yudumlayabilirsiniz. Ardından Göller Yöresi`ndeki yolculuğumuzun bir sonraki noktası Burdur`a hareket ediyor ve yol üzerinde Burdur sınırları içindeki Yarışlı Göl ve Burdur Gölü`nü panaromik olarak görme şansı buluyoruz.Burdur`a vardığımızda alacağımız öğle yemeği molasının ardından, yola çıkarak Eğirdir Gölü'ne ulaşıyoruz. Günün değişik zamanlarında farklı renkler alan, gün batımında seyrine doyum olmayan, etrafı elma ve şeftali bahçeleriyle çevrili, berrak plajlarıyla ünlü, Türkiye’nin dördüncü büyük doğa harikası Eğirdir Gölü "yedi renkli göl" olarak da bilinmektedir. Burada vereceğimiz molada dileyen misafirlerimiz göl kıyısında fotoğraf çekebilir, dileyenler ise bu harika göl manzarasında gezinti yapabilirler. Eğirdir'den ayrıldıktan yola çıkarak Isparta merkeze doğru harekete geçiyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Akşam Yemeği: Otel de açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Güzergâh: İzmir-Burdur-Isparta 463 Km

Konaklama Oteli: 4*Ramada Worldwide By Wyndham HotelKonaklama: 4*RAMADA WORLDWIDE BY WYNDHAM HOTEL

2.

Gün
2. Gün 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve rotamızı Torosların muhteşem atmosferindeki Davraz Kayak Merkezi`ne çeviriyoruz. Isparta şehir merkezinin 26 km güneydoğusunda bulunan ve Eğirdir Gölü manzarası eşliğinde kayma fırsatı sunan Davraz, mükemmel kar kalitesi, her seviyeden kayak severlere hitap eden parkurları ile ülkemizin en popüler kış sporları merkezlerindendir. Dileyen misafirlerimiz, bu noktada alacakları serbest zamanda; kayak, snowboard, telesiyej gibi seçenekleri değerlendirebilir, telesiyej ile ulaşılan Sümbül Tepesi`nde kar manzaraları eşliğinde sahlep içerek ısınabilirler. Burada kar özlemimizi giderdikten ve anılarımızı fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirebiliriz. Öğle yemeğimizi kayak merkezindeki mevcut tesislerde aldıktan sonra geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Denizli-Aydın üzerinden gerçekleştireceğimiz geri dönüş yolculuğumuzda yol üzeri vereceğimiz mola ile isteyen misafirlerimiz gülsuyu, gül kremi, gül reçeli gibi yöresel ürün alışverişleri yapabilirsiniz. Yolda vereceğimiz gerekli molaların ardından İzmir`e ulaşıyoruz. Bir başka Elize Travel organizasyonunda görüşme dileğiyle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Güzergâh: Ramada Worldwide Hotel-Davraz Kayak Merkezi-İzmir 451 KmKonaklama: Dönüş
DAHİL OLANLAR:
-Otobüs ile ulaşım
-4*Otelde 1 gece konaklama
-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)
-Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
-Elize Tur yol ikramları
-Elize Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
-Seyahat Sağlık Sigortası
-65 Yaş Üzeri Ek Sürprim Sigorta Ücreti
-Oteldeki ücretsiz aktiviteler

HARİÇ OLANLAR:
-İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
-Tüm öğle yemekleri
-Tüm içecekler
-Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
-Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
-Telesiyej ve Kayak takım ücretleri
-Oteldeki ücretli aktiviteler
-Salda Gölü giriş ücreti

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#32
LOKASYON:
Isparta (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

599TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ & SALDA TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.