İYİ SEÇİM!
  • BENELUX & FRANSA & İSVİÇRE: *** Ekstra Turlar Dahil ***
(Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri Hariç)
  • BENELUX & FRANSA & İSVİÇRE: *** Ekstra Turlar Dahil ***
(Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri Hariç)
  • BENELUX & FRANSA & İSVİÇRE: *** Ekstra Turlar Dahil ***
(Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri Hariç)
  • BENELUX & FRANSA & İSVİÇRE: *** Ekstra Turlar Dahil ***
(Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri Hariç)
  • BENELUX & FRANSA & İSVİÇRE: *** Ekstra Turlar Dahil ***
(Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri Hariç)
  • BENELUX & FRANSA & İSVİÇRE: *** Ekstra Turlar Dahil ***
(Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri Hariç)
  • Ekstra Turlar Dahil
*** Ekstra Turlar Dahil ***
(Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri Hariç)

ELEGANT BENELUX & FRANSA & İSVİÇRE

Amsterdam (2) & Marken & Volendam & Giethoorn

 Brüksel (1) & Brugge & Paris (2) & Lüksemburg (1) Remich & Schengen & Strazburg & Colmar Mulhouse (1) & Basel & Luzern

| THY : Amsterdam - Basel | 7 Gece

*** Ekstra Turlar Dahil ***

(Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri Hariç)


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – MARKEN – VOLENDAM – AMSTERDAM 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varış sonrası Marken & Volendam Turu. Eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Tur bitiminde Amsterdam şehir turu. Dam Meydanı ve Kraliyet Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2.

Gün
AMSTERDAM – GİETHOORN – AMSTERDAM 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından Giethoorn Tekne Turu. Giethoorn kanalları, adeta bir kartpostala benzeyen manzarası ile Kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılıyor. Çocuk masallarından uyarlanmış bir film setini andıran ve Hobbitlerin elinden çıkmış bir masal köyünde gezimizin ardından Amsterdam’a hareket ve serbest zaman. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
BRUGGE – BRÜKSEL 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Sabah kahvaltının Ardından Brugge’e hareket. Ardından Brugge’e hareket. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Ardından Brüksel’e hareket varışımıza istinaden Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Borsa Binası, Atomium ve Grand Palace görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Grand Palace’da serbest zaman. Ardından Brüksel otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
BRÜKSEL – PARİS 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Paris’e hareket. Varışımıza istinaden Paris ikonları ve Seine Nehri turu. Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız panoramik şehir turumuzun ardından, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5.

Gün
PARİS 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından Paris şehir turu. Tam günlük turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesi’ne çıkıyoruz (2.Kat). Tur bitiminde günümüzde hala bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, parfüm müzesini ziyaret ediyoruz. Ardından Champs-Elysées’de serbest zaman. Otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

6.

Gün
PARİS – REMİCH – SCHENGEN – LÜKSEMBURG 6 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından Remich & Schengen’e hareket ve Remich & Schengen turu. Panoramik Remich turumuzda Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden geçip, buradan bir dakikada 3 ülkeyi kat edeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktaya geliyoruz. Schengen turumuzda ise Schengen anlaşması ile Schengen vizesine adını veren şehrimizi ziyaret ediyoruz. Tur bitiminde Lüksemburg’a hareket. Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7.

Gün
LÜKSEMBURG – STRAZBURG – COLMAR – MULHOUSE 7 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Strazburg’a hareket. Fransız & Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strazburg kentinde yapacağımız turumuz esnasında; Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası Colmar’a hareket. Masal diyarı Colmar kentine varışımıza istinaden; Eski Gümrük Binası, Pfister evi ve Ren nehri etrafındaki rengarenk evler ile şehrin en ünlü bölgesi Petite Venise (Küçük Venedik) görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinize göre bir çok lezzetli yiyecekler hemde bir çok hediyelik eşya alma imkanı bulacaksınız. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

8.

Gün
MULHOUSE – BASEL – LUZERN – İSTANBUL 8 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından İsviçre’nin kültür şehri olan Basel’e hareket. Panoramik Basel turumuz esnasında katedral meydanı ve belediye binası görülecek yerler arasındadır. Ardından İsviçre’nin en keyifli şehirlerinden birisi olan Luzern’e hareket ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Luzern Gölü, 13.yy’dan kalma Tarihi Luzern Ahşap Köprüsü ve eski şehrin zarif tarihi evleri sayılabilir. Alp’lerin zirvelerinin gölgesindeki Luzern, gölü, doğası ve ilaveten neşeli şehir hayatı ile bugün İsviçre’nin en popüler turizm noktalarından birisi. Ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer ve Türk Havayollarının tarifeli seferi İstanbul’a uçuş. İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

DAHİL OLANLAR:
 Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Amsterdam (AMS) gidiş, Basel (BSL) – İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 3*&4* otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama
 Alan-otel-alan transferleri
 Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
 Panoramik şehir turları
 Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 Otel vergileri
 Turist şehir vergileri
 TURSAB mesleki sorumluluk sigortası


HARİÇ OLANLAR:
 Vize ücreti, servis bedeli
 Seyahat sağlık sigortası (Covid-19 Kapsamlı),
 Pcr testi
 Öğle ve akşam yemekleri
 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli (150 TL)
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri (120 Euro)
 Şoför tipleri 5 Euro/ kişibaşı (isteğe bağlı)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

*** Giethoorn Tekne Turu + Marken + Seine Nehri Turu + Eyfel Kulesi + Füniküler + Lokal Rehberler ***

               Kişi başı 120€

                                                   ***Tur esnasında rehberimize ödenecektir***

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#38
LOKASYON:
Avrupa (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
7 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

749

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

BENELUX & FRANSA & İSVİÇRE ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.