İZMİR ÇIKIŞLI HER ŞEY DAHİL BÜYÜK İTALYA TURU

ERKEN REZERVASYON
  • İZMİR ÇIKIŞLI HER ŞEY DAHİL BÜYÜK İTALYA TURU :
  • İZMİR ÇIKIŞLI HER ŞEY DAHİL BÜYÜK İTALYA TURU :
  • İZMİR ÇIKIŞLI HER ŞEY DAHİL BÜYÜK İTALYA TURU :
  • İZMİR ÇIKIŞLI HER ŞEY DAHİL BÜYÜK İTALYA TURU :
  • İZMİR ÇIKIŞLI HER ŞEY DAHİL BÜYÜK İTALYA TURU :
  • Yurtdışı Turlar
  • Avrupa Turları

Milano (1) & Sirmione & Venedik (1) & Floransa (1) & San Gimignano & Siena Roma (2) & Orvieto & Pisa (1) & Portofino & Como & Milano (1)

İzmir’den İzmir’e

                       5 ŞEHİR | Sun Express : Milano - Milano | 7 Gece


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İZMİR – MİLANO 1 gün programını görmek için tıklayınız


Adnan Menderes Havalimanı'nda, Dış Hatlar Terminali'nde bulunan Sun Express Hava Yolları kontuarında bagaj ve bilet işlemlerinizi tamamladıktan sonra Milano'ya yapılacak olan Sun Express Hava Yolları tarifeli seferi için uçuşa hazır oluyoruz. (Uçuşunuzdan üç saat önce havalimanında olmanız, pasaport kontrolü ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında tamamlamanız için önerilir.) Milano'ya varışımızın ardından bizi bekleyen özel otobüsümüzle şehir turumuza başlayacağız. Milano, Avrupa'nın modanın kalbi olarak bilinirken bir yandan da zengin mutfağı, etkileyici operası ve tarihi kiliseleri ile ünlüdür. İtalya'nın finans ve iş dünyasının merkezi olmasına rağmen, alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimleri için de ideal bir yer olan Milano'da, ünlü La Scala opera binası, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markayı bulabileceğiniz keyifli bir alışveriş merkezi olan La Galeria ve tarihi Porta Romano gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Tur sonrasında Milano'daki otelimize transferimizi gerçekleştirecek ve dinlenmek için serbest zamanımız olacak. Konaklama otelimizde.


Konaklama: MİLANO

2.

Gün
SİRMİONE – VENEDİK 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından, Sirmione şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. İtalya'nın en büyük gölü Garda Gölü'nün incisi olarak bilinen Sirmione kasabasına vardığımızda, bizi XIII. yüzyıla tarihlenen Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binalar ve tarihi dokusuyla özdeşleşen sokaklar, bu Ortaçağ kasabasını adeta bir masal diyarına dönüştürüyor.Sirmione'deki turumuzun ardından Venedik'e doğru yola çıkıyoruz. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondol gezileriyle ünlü olan Venedik'te, süslemeleriyle ünlü olan "altın kilise" olarak bilinen Bazilika, mahkûmların son kez şehri gördükleri "Son Bakış" Köprüsü, büyük kanal üzerinde yer alan ve üzerinde dükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik'in en önemli anıt binalarından biri olan Dükler Sarayı ve XV. yüzyılda inşa edilen Saat Kulesi gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz.Turumuzun sonunda Venedik'teki otelimize transferimizi gerçekleştirecek ve dinlenmek için serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Yeme-içme önerisi: Dondurma, deniz ürünleri ve mürekkep balıklı makarnayı denemelisiniz.

Alışveriş önerisi: Cam ürünler, Murano camları.

Rota : Milano- Sirmione : 135 km ( 2 saat 45 dakika ) Sirmione - Venedik : 153 km ( 2 saat 15 dakika )Konaklama: VENEDİK

3.

Gün
FLORANSA 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardında Floransa’ya hareket ve şehir turu. Rönesans’ın başkenti Floransa’da, aynı zamanda Pinokyo’nun memleketi olan bu şirin şehirde önce portakal rengi kubbesiyle hemen dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’nin dışarıdan görülmesi. Daha sonra bir zamanlar halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nın politik ve sosyal merkezi olan ve Michalengelo’nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Floransa’daki otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Yeme - içme önerisi : Floransa bifteğini tadabilirsiniz.

Alışveriş önerisi: Bölgenin ünlü Toscana şarapları.

Rota : Venedik - Floransa : 261 km ( 3 saat 30 dk )Konaklama: FLORANSA

4.

Gün
SAN GİMİGNANO – SİENA – OUTLET – ROMA 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız Kahvaltının ardından, San Gimignano & Siena turu için otelimizden hareket ediyoruz. İlk durağımız San Gimignano olacak. Bu Toskana'nın Orta Çağ şehri, etrafını surlarla çevrili, 14. yüzyıldan kalma ve dünyanın en kaliteli üzüm bağlarına, en iyi dondurmacısına ve ünlü porcini ve türüf mantarlı peynirlere ev sahipliği yapar. Burada nostaljik bir atmosferde gezinti yapacak ve şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz.San Gimignano'dan sonra Siena'ya hareket edeceğiz. Siena, Orta Çağ'dan kalma dar sokakları, küçük caddeleri ve Avrupa'nın en büyük meydanı olarak bilinen Campo Meydanı ile ünlüdür. Burada İtalyan mutfağının enfes lezzetlerini deneme şansı bulacak ve Toskana Bölgesi'nin keşfedilmeye değer şehirlerinden birini daha yakından tanıyacağız.San Gimignano ve Siena gezilerinin ardından, alışveriş yapma imkanı bulabilmeniz için outlet gezisi için yola çıkacağız. Bu tam günlük Toskana turu boyunca sizi unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar bekliyor olacak.t. Ardından Roma’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Yeme-içme önerisi: İnce dilim pizza ve dondurma.

Alışveriş önerisi: Toscana şarap ve peynirlerinden satın alabilirsiniz.

Rota : Floransa - San Gimignano : 59 km ( 1 saat ) San Gimignano - Siena : 42 km ( 50 dakika  ) Siena - Roma : 234 km ( 3 saat 15 dakika ) Konaklama: ROMA

5.

Gün
ROMA – VATİKAN 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız Kahvaltının ardından, Roma İkonları ve Vatikan turu için hazırlıklarımızı tamamlayarak yola çıkıyoruz. "Dünyanın merkezindeki kent" olarak anılan Roma, sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleriyle sizi büyüleyecek. Antik dönemden Rönesans'a uzanan farklı mimari stillerdeki binalarıyla, Roma bizi tarihsel bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların ustalıkla inşa ettiği eserler, her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma bu kalabalığı bile insanı boğmadan taşıyabiliyor.Turumuzda, Avrupa medeniyetine yön vermiş, 23 asırlık tarihiyle tanıklık etmiş Roma'da bir dizi önemli yeri ziyaret edeceğiz. İlk olarak, Roma İmparatorluğu döneminde gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış olan antik tiyatro Colosseum'u gezeceğiz. Ardından, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu'nu keşfedeceğiz. Efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma'ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi'ni görecek ve sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri'ni ziyaret edeceğiz. Ayrıca, Vatikan'ı, yani San Pietro Kilisesi'ni, Castel San't Angelo - Melekler Şatosu'nu, Pantheon'u (Tanrıların Tapınağı) ve Piazza Popolo'yu da keşfedeceğiz.Bu unutulmaz turumuz boyunca, Roma'nın zengin tarihini ve kültürünü derinlemesine keşfedeceğiz. Turumuzun ardından Roma’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Yeme-içme önerisi: Taze kesilmiş makarnaların ve tiramusunun tadına bakmalısınız.

Alışveriş önerisi: Roma'ya özgü hediyelik eşyalar.

Rota : Roma - Vatikan : 4,7 km ( 25 dakika ) Konaklama: VATİKAN

6.

Gün
ORVİETO – PİSA 6 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Orvieto turu için hazırlıklarımızı tamamlayarak yola çıkıyoruz. M.Ö. 493 yılında Batı Anadolu'dan gelerek Orvieto'ya yerleşen Etrüskler'in yüksek dağ tepelerinde kurduğu bu dünya mirası şehri keşfedeceğiz. Napolyon'un bile fethedemediği bu tarihî şehirde, Etrüsk dönemine ait izlerle dolu yüksek dağ tepelerini görmek bizim için unutulmaz bir deneyim olacak.Orvieto'dan sonra, Pisa turu için hareket ediyoruz. Pisa, dünya genelinde bilinen en önemli tarihi eserlerden biri olan eğik kulesiyle ünlüdür. Panoramik bir gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ve Miracoli Meydanı'nı ziyaret edeceğiz. Dileyen misafirlerimiz, bu tarihi şehirde keyifle gezerek bolca fotoğraf çekebilirler.Bu turlarımız boyunca, zengin tarih ve kültüre sahip bu şehirleri keşfederken, unutulmaz anılar biriktireceğiz.Turumuzun ardından Pisa’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Yeme-içme önerisi: Lumachella deneyebilirsiniz.

Alışveriş önerisi: Birbirinden çeşitli pinokyo kuklaları satın alabilirsiniz.

Rota : Vatikan - Orvieto : 138 km ( 2 saat 30 dakika ) Orvieto - Pisa 246 km ( 3 saat 30 dakika ) Konaklama: PİSA

7.

Gün
PORTOFİNO – COMO – MİLANO 7 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Portofino tekne turu için otelimizden hareket ediyoruz. Portofino, İtalya'nın en güzel sahil kasabalarından biri olarak bilinir. Eşsiz doğal güzellikleri, renkli evleri ve limanıyla ünlüdür. Tekne turumuz boyunca, bu pitoresk kasabayı denizden keşfedeceğiz.Portofino'dan sonra, Como turu için yola çıkıyoruz. Como Gölü, Hollywood ünlülerinden Avrupa'nın zenginlerine kadar birçok ünlü ismin yazlık evlerine ev sahipliği yapmıştır. Gölün etrafındaki manzaralar, lüks villalar ve doğal güzellikler sizi büyüleyecek. Como Gölü'nü gezerek, hem lüks yaşamın hem de doğanın tadını çıkaracağız.Bu tur boyunca, doğal güzelliklerle çevrili bu muazzam gölde unutulmaz anılar biriktireceğiz.Turumuzun ardından Milano otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Yeme-içme önerisi: Deniz ürünleri ve balık.

Alışveriş önerisi: Limoncello

Rota : Pisa - Portofino : 143 km ( 2 saat 35 dakika ) Portofino - Como 214 km ( 3 saat 45 dakika ) Como - Milano : 50 km ( 1 saat 15 dakika )Konaklama: MİLANO

8.

Gün
MİLANO – İZMİR 8 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması, rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer ve Sun Express Hava Yolları tarifeli seferi ile İzmir - Adnan Menderes havalimanına hareket. Adnan Menderes havalimanına varışımızın ardından turumuzun ve servislerimizin sonu.

DAHİL OLANLAR:
 Sun Express Hava yolları ile İzmir (ADB) - Milano (MXP) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 3*&4* şehir dışı otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama
 Alan-otel-alan transferleri
 Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
 Sirmione Şehir Turu
 Venedik Şehir Turu
 Floransa Şehir Turu
 Pisa Turu
 Siena Turu
 San Gimignano Turu
 Roma İkonları Turu
 Vatikan Turu
 Orvieto Turu
 Milano Şehir Turu
 Como Turu
 Portofino Tekne Turu
 Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 TURSAB mesleki sorumluluk sigortası


HARİÇ OLANLAR:
 Vize ücreti, servis bedeli
 Seyahat sağlık sigortası
 Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 Şoför tipleri 5 Euro/ kişibaşı (isteğe bağlı)
 Turist şehir vergileri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Vaporetto + Venedik Giriş + Orvieto Teleferik + Portofino Tekne + Lokal Rehberler +

Turist Vergileri

 Kişi başı 150€

 ***Tur esnasında rehberimize ödenmesi Zorunludur***


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#281
LOKASYON:
İtalya (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
7 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

985

8 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İZMİR ÇIKIŞLI HER ŞEY DAHİL BÜYÜK... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.