İTALYAN RİVİERASI & COTE D’AZUR (İZMİR'DEN...

EN İYİ FİYAT
  • İTALYAN RİVİERASI & COTE D’AZUR (İZMİR'DEN DİREKT):
  • İTALYAN RİVİERASI & COTE D’AZUR (İZMİR'DEN DİREKT):
  • İTALYAN RİVİERASI & COTE D’AZUR (İZMİR'DEN DİREKT):
  • İTALYAN RİVİERASI & COTE D’AZUR (İZMİR'DEN DİREKT):
  • İTALYAN RİVİERASI & COTE D’AZUR (İZMİR'DEN DİREKT):
  • Ekstra Turlar Dahil
  • İzmir'den Direkt
https://www.canva.com/design/DAE1a48r6B8/gGlZIe587weemvsydVQ22A/watch?utm_content=DAE1a48r6B8&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=shareyourdesignpanel

İZMİR’DEN DİREKT İTALYAN RİVİERASI & COTE D’AZUR

PORTOFINO – CENOVA – MONACO – NICE – CANNES

ST PAUL DE VENCE – ST TROPEZ – COMO – MILANO

EKSTRA TUR YOK, TÜM TURLAR DAHİL!

İZMİR’DEN DİREKT UÇUŞ KONFORU !!

BÖLGEDE UZMAN REHBERLERİMİZ EŞLİĞİNDE TÜM ŞEHİR TURLARI !!!


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İzmir-Milano-Portofino-Cenova 1 gün programını görmek için tıklayınız

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Sunexpress Hava Yolları önünde buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Sunexpress Hava Yolları XQ892 nolu tarifeli seferi ile saat 11:45 ’de Milano’ya hareket, yerel saat 13:50 ‘de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Portofino’ya hareket ediyoruz. Daracık sokakları rengarenk evleri, Akdeniz’in turkuaz rengiyle buluşan yeşil tepeleri ile hayranlık uyandıran güzellikteki Portofino gezimizin ardından gideceğimiz Cenova’da Antik liman bölgesi, Ferrari Meydanı, San Lorenzo Katedrali, Dükler Sarayı,Carlo Felice Opera Binası,Antik Fener Kulesi göreceğimiz yerler arasında. Tur bitimi otelimize geçiyoruz. Geceleme Cenova’da.Konaklama: Cenova

2.

Gün
Monaco-Monte Carlo- Nice 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Cote d’Azur bölgesinin en güzel koyları ve yamaçları ile çevrili, Monaco Prensliği’ gezimiz için hareket ediyoruz. Avrupa sosyetesinin gözde tatil merkezi Monaco ve saray ve çevresini gezdikten sonra kumarhanesiyle ünlü lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Gezimizin ardından Nice’e hareket ediyoruz. Nice şehir turumuzda Promenes Des Anglais caddesi, Eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı ve Adliye Sarayı görülecek yerler arasında. Tur bitimi otelimize geçiyoruz. Geceleme Nice ’de.Konaklama: Nice

3.

Gün
Cannes- St. Paul de Vence-St. Tropez 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Fransız Rivierasında bulunan dünyanın en prestijli film festivali ile ünlü, dünya jet sosyetesinin en gözde gözde beldelerinden Cannes turumuz için hareket ediyoruz. Cannes marina bölgesi gezisi ve olmazsa olmaz Film Festival Sarayı’nda bir fotoğraf molasının ardından 1400’lerden kalma küçük bir kalenin içine konuşlanmış, Akdeniz’e tepeden bakan bir köy olan St Paul de Vence’e geçiyoruz. 1850’lerden itibaren Miro, Picasso ve Marc Chagall gibi birçok sanatçıya ilham kaynağı olan köy, günümüzde de sanat galerileri ile meşhur ve Fransa’nın en çok turist ağırlayan noktalarından birisi. Tur bitimi eşsiz St Tropez’e doğru yola çıkıyoruz. Dünyanın en gelişmiş turizm şehirlerinden olan St. Tropez şehri ve plajları ve doğal güzellikleri ile ünlü. Buradaki gezimizin ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme Nice ’de.Konaklama: Nice

4.

Gün
Como-Milano 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ardından bir başka tabiat güzelliği Como gölüne hareket ediyoruz. Como gölü kıyısında kurulmuş tarihi Como turumuz esnasında Como Kasabası ‘nda ve birçok varlıklı ve ünlü ismin yazlıklarının da yer aldığı göl kıyısında gezimizi gerçekleştirecek ve hemen ardından fotoğraf molası vererek Milano’ya gitmek üzere yola devam ediyoruz. Milano şehir turumuza başlıyoruz. La Scala Opera Binası’nı, 2. Vittorio Emmanuel Galeria’sını, Duomo Katedrali ve Meydanı’nı görüyoruz. Turumuz sonrası vereceğimiz alışveriş ve yemek molamızı takiben Milano bölgesi otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Milano'daki otelimizde.Konaklama: Milano

5.

Gün
Milano-İzmir 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız sonrası rehberimizin vereceği buluşma saatinde otobüsümüzle Malpensa havalimanına transfer oluyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Sunexpress Havayolları’n ın XQ893 Nolu uçuşu ile saat 14.40’da İzmir’e uçuyoruz. Saat 18:25’de Güzel İzmir’imize ulaşıyoruz. Bir başka keyifli turumuzda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz.Konaklama: Uçuş
DAHİL OLANLAR:
— Sunexpress Hava Yolları ile İzmir (ADB) – Milano (MXP) / Milano (MXP)– İzmir (ADB) parkurunda uçak bileti,
— Havalimanı vergileri,
— 3*/4* otellerde konaklamalar,
— Alan/otel/alan transferleri,
— Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
— Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti,
— Otel vergileri,
— TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası


HARİÇ OLANLAR:
— Vize ücreti ve servis bedeli
— Seyahat Sağlık Sigortası
— Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
— Yurt dışı çıkış harcı bedeli
— Müze ve ören yerleri girişleri
— İsteğe bağlı şoför bahşişleri
— Tüm Şehir Vergileri, Checkpoint, Portofino Tekne Ücreti (75 €)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

*** Müze ve Ören Yerleri Girişleri: Tüm Şehir Vergileri, Checkpoint, Müze Giriş ücretleri, Portofino Tekne Ücreti (75 €)***


ÖNEMLİ NOTLAR

 Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

 Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Elize Travel sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

 Elize Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Elize Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

VİZE

 T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

 T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

 Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Elize Travel sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

 Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#34
LOKASYON:
İtalya
YEMEK:
4 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

706

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İTALYAN RİVİERASI & COTE D’AZUR... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.