İZMİR' DEN DİREKT DUBAİ TURU ( SUNEXPRESS / DXB - DXB )

LÜKS
  • İZMİR' DEN DİREKT DUBAİ TURU ( SUNEXPRESS / DXB - DXB ):
  • İZMİR' DEN DİREKT DUBAİ TURU ( SUNEXPRESS / DXB - DXB ):
  • İZMİR' DEN DİREKT DUBAİ TURU ( SUNEXPRESS / DXB - DXB ):
  • İZMİR' DEN DİREKT DUBAİ TURU ( SUNEXPRESS / DXB - DXB ):
  • İZMİR' DEN DİREKT DUBAİ TURU ( SUNEXPRESS / DXB - DXB ):
  • İZMİR' DEN DİREKT DUBAİ TURU ( SUNEXPRESS / DXB - DXB ):
  • İZMİR' DEN DİREKT DUBAİ TURU ( SUNEXPRESS / DXB - DXB ):
  • Yurtdışı Turlar
  • Kolay E-Vize

SunExpressHy:Dubai - Dubai| 4 Gece

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İZMİR 1 gün programını görmek için tıklayınız
Adnan Menderes dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından SunExpress Hava Yolları tarifeli seferi ile Dubai uçuşumuz başlıyor. 

Konaklama: DUBAI

2.

Gün
DUBAI 2 gün programını görmek için tıklayınız

Dubai havalimanına varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz ve otelimize transfer. Konaklama otelimizde. Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından,panoramik Dubai şehir turu için hareket. Turumuz esnasında, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Marina bölgesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde, otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Dileyen misafirlerimizekstra olarak düzenlenecek olan Akşam YemekliFountain Show & DubaiFrame(80 USD)turuna katılabilirler.Turumuzda ilk durağımız 50 metre yüksekliğinde,93 metre genişliğindeki Dubai Frame olacak. Dünyadaki en büyük resim çerçevesi olarak tanımlanan Dubai Frame’da vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, FountainShow’atransfer .Ses ve ışık gösterisini izliyoruz ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Tur bitiminde otelimize transfer .Konaklama otelimizde.Konaklama: DUBAI

3.

Gün
DUBAI 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından,Dubai’nin mavi bayraklı plajları, turkuaz mavisi denizi, altın rengi kumları ve sörf, kayak, kürek gibi alternatif su sporları sizleri bekliyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan View The Palm &Monorail(55USD)turuna katılabilirler.Palmiye Adaları'nın yanı sıra şehir ve körfez manzaralı bir gökdelende, camla çevrili seyir terasında manzaranın tadını çıkaracağız. Sonrasında; 2008 yılında inşa edilen, dünya jet sosyetesinin tercih ettiği lüks villa ve residentleri ile en popüler turizm bölgesi olarak kullanılan ve uzaydan görüntülenebilen insan yapımı en büyük kara parçasıdır. Adanın giriş kısmında bulunan Monorail trenine binerek adayı baştan sona görüntüleme ve fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Palmiye adasının en meşhur ikonlarından biri olan Atlantis otelinde aktivite bölgesinde kısa bir mola veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak 65.000 deniz canlısının yaşadığı Akvaryumu(35 USD) ziyaret edebilirler. Veya dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazaları ve hediyelik eşya satan mekanları gezebilirler. Turumuzun ardından aracımızla otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimizekstra olarak düzenlenecek olan Akşam Yemekli Çöl Safari(90USD)turuna katılabilirler.Bu turumuzda 4X4 jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayacak, deve çiftliklerini ziyaret edecek ve gün batımının eşsiz manzarasında muhteşem fotoğraflar çekebileceksiniz. Çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, hint kınası, deve gezintisi, otantik arap kıyafetleri ile fotoğraf çekimleri, nargile ve sınırsız alkolsüz içecekler ile günün tüm yorgunluğunu atarken, Tennure ve dansöz show ile muhteşem bir görsel dans izleyeceksiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.Konaklama: DUBAI

4.

Gün
DUBAI- İZMİR 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından,Dubai’nin mavi bayraklı plajları, turkuaz mavisi denizi, altın rengi kumları ve sörf, kayak, kürek gibi alternatif su sporları sizleri bekliyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Abu Dhabi(90USD)turuna katılabilirler.Turumuzda; Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Turumuzda Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi ve eski yaşam kalıntılarının bulunduğu HeritageVillageEmirates Palace ve EtihadTowers, Saadiyat Adası, Abu Dhabi Louvre Müzesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Dünyanın en büyük camilerinden biri olan “SheikhZayed Grand Mosque” muhteşem mimarisi ve zengin işlemeleri ile sizlere unutamayacağınız fotoğraflar kareleme imkânı sunacaktır. Hemen ardından yapacağımız hurma pazarı ziyaretinde ise hurmaların tadına bakabilir, sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Öğlen saatlerinde şehir merkezinde bulunan bir restoranda yemeğimizi alıp Abu Dhabi’nin muhteşem plajlarını ziyaret ediyoruz. Eğlence adası olarak bilinen “Yas Island” ziyaretimizde Yas Mall ve Ferrari World eğlence merkezinde fotoğraf molası veriyoruz.Ardından,otelimize transfer ve serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Dubai gece keşfi ve akşam yemekli Dubai DhowCruise Tekne Turu (Limitsiz alkolsüz içecek) (90 USD)turuna katılabilirler. Turumuzda öncelikle Dubai’nin Venedik’i olarak adlandırılan SouqMedinatJumeirah’a gidiyoruz. Turistik çarşısı ve eğlence mekânları ile meşhur bu otantik bölgede rehberinizin vereceği serbest zamanı değerlendirdikten sonra Marina bölgesine geçerek tekne turumuza başlıyoruz. Tekne turumuz esnasında; Dünya’nın en büyük dönme dolabı olan Dubai Eye, Dubai’nin en ünlü plajı olan Jumeirah Beach ve favori yürüyüş caddelerinden biri olan Marina Walk göreceğimiz yerler arasındadır. Denizden Dubai’nin ışıl ışıl gece manzarası eşliğinde akşam yemeğimizi alırken muhteşem fotoğraflar çekme imkânı bulabileceksiniz.Tur sonrasıtransferimize kadar serbest zaman. Gece yarısı rehberinizin bildireceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından SunExpressHava Yolları tarifeli seferi ile İzmir’e hareket. Adnan Menderes Havalimanına varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.Konaklama: Uçuş

5.

Gün
Dönüş 5 gün programını görmek için tıklayınız

Dönüş Konaklama: Uçuş
DAHİL OLANLAR:
SunExpress Hava Yolları tarifeliseferi ile İzmir (ADB) - Dubai (DXB)- İzmir (ADB) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
Seçilen otelde 4 gece oda & kahvaltı konaklama,
Alan-otel-Alan transferleri,
Panoramik Dubai şehir turu,
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
TURSABmesleki sorumluluk sigortası.


HARİÇ OLANLAR:
Vize ücreti, servis bedeli (100 USD)
Cumartesi ve Pazar günleri B.A.E resmitatil günleridir. / Not : Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur.
Seyahat sağlık sigortası (Covid-19 kapsamlı),
Öğle ve akşam yemekleri,
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
Müze ve ören yerleri girişleri,
Şoför tipleri 5 USD kişibaşı (isteğe bağlı),
Tourism Dirham / Otel Vergisi Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. (2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 USD), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 USD), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 6 USD'dir)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

AVANTAJLI EKSTRA GEZİLER 440 USD YERİNE 400 USD

Fountain Show & Dubai Frame (80 USD) + View The Palm & Monorail (55 USD) +Akvaryumu (35 USD) +Akşam Yemekli Çöl Safari (90 USD) +Öğle Yemekli Abu Dhabi (90 USD) +olan Dubai gece keşfi ve akşam yemekli Dubai Dhow Cruise Tekne Turu (Limitsiz alkolsüz içecek) (90 USD)


o Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.

o Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.

o *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.

o Gruplarda fiyatlar geçerli değildir, Özel fiyatlarımızı sorunuz.

o Tüm uçuş detaylarının turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

o Triple (3 kişilik odalarda) ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür. Triple odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. Otellerde sınırlı sayıda twin (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, twin oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

24 Mayıs

XQ 898 ADB DXB 20:20 02:00+1

XQ 899 DXB ADB 03:00 06:55AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#191
LOKASYON:
Dubai
YEMEK:
4 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Adnan Menderes Havalimanı
BİTİŞ:
Adnan Menderes Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

399

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İZMİR' DEN DİREKT DUBAİ TURU (... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.