İZMİR ÇIKIŞLI ELEGANT NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / BSL - STR )

İYİ SEÇİM!
 • İZMİR ÇIKIŞLI ELEGANT NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / BSL - STR ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI ELEGANT NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / BSL - STR ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI ELEGANT NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / BSL - STR ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI ELEGANT NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / BSL - STR ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI ELEGANT NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / BSL - STR ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI ELEGANT NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / BSL - STR ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI ELEGANT NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / BSL - STR ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI ELEGANT NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / BSL - STR ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI ELEGANT NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / BSL - STR ):
 • Yurtdışı Turlar
 • Ekstra Turlar Dahil
 • Avrupa Turları

Sunexpress: Basel -Stuttgart| 3 Gece

Basel&Alsace (2) &Riquewihr&Kayserberg&Colmar&Obernai

Strasbourg & Heidelberg (1)

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İZMİR –BASEL–ALSACE 1 gün programını görmek için tıklayınız

Adnan Menderes Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Sunexpress Hava Yolları tarifeli seferi ile Basel’e hareket.İsviçre’nin Kültür Başkenti olarak anılan Basel şehir turumuzda,Basel Katedrali, Rathaus Belediye Binası ve MittlereBrücke (Köprü) panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında.Turumuzun ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.Konaklama: ALSACE

2.

Gün
ALSACE –RİQUEWİHR – KAYSERBERG – COLMAR – ALSACE 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından,Riquewihr&Kaysersberg& Colmar turumuzu gerçekleştirmekiçin hareket. Turumuzda ilk olarakRiquewihr şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sevimli ve tertemiz sokakları, kurabiye tadında evleri ve orta çağ görüntüsü ile aşık olunası bir masal kasabası olan Riquewihr şehir turumuzun ardından, Kayserberg’e hareket ediyoruz. İmparator’un Dağı anlamına gelen Kayserberg, Kuzey Doğu Fransa’nın Orta çağ esintilerini en güzel şekilde muhafaza etmiş kasabalarından biridir. Orta çağ döneminden kalma surları, yarı ahşap evleri ve Orta çağ kiliseleri ile Kayserberg, Alsace bağ kasabalarından en güzellerinin başında gelmektedir. Turumuzun devamında,Colmar’a hareket. Masal diyarı Colmar kentine varışımıza istinaden Noel Pazarları, Eski Gümrük Binası, Pfister evi ve Ren nehri etrafındaki rengarenk renevler ile şehrin en ünlü bölgesi PetiteVenise (Küçük Venedik) görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinize göre birçok lezzetli yiyecekler hem de birçok hediyelik eşya alma imkanı bulacaksınız.Turumuzun ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.Konaklama: ALSACE

3.

Gün
ALSACE– OBERNAI – STRASBOURG – HEİDELBERG 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Obernai & Strasbourg & Heidelberg turumuz için hareket. Turumuz esnasında çiçeklerle süslü ahşap evleri ve taş sokaklarıyla bir masal diyarını andıran Obernai şehrini ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında, Strasbourg’a hareket. Noel Pazarları Fransız & Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde yapacağımız turumuz esnasında; Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından, Şehri ikiye bölen Neckar Nehri ve sarayı ile birlikte tablo güzelliğinde olan kent Heidelberg’e hareket. Almanya'nın en eski üniversitesini, Heidelberg Kalesi'si, Heidelberg Protestan Kilisesi’ni, belediye binası ve eski köprü panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.Konaklama: HEİDELBERG

4.

Gün
HEİDELBERG –STUTTGART – İZMİR 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından, Sunexpress Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile İzmir’e hareket. İzmir’e varış ve turumuzun sonu. Konaklama: UÇUŞ
DAHİL OLANLAR:
Sunexpress Hava Yolları tarifeli seferi ile İzmir (ADB) –Basel (BSL) gidiş ve Stuttgart (STR) – İzmir (ADB) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
3* şehir dışı otellerde 3 geceoda & kahvaltı konaklama
Alan-otel-alan transferleri
Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
Panoramik Basel Turu
Riquewihr Turu
Kaysersbeg Turu
Colmar Turu
Obernai Turu
Strasbourg Turu
Heidelberg Turu
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
TURSAB mesleki sorumluluk sigortası


HARİÇ OLANLAR:
Vize ücreti, servis bedeli
Seyahat sağlık sigortası
Programda belirtilmeyenöğle ve akşam yemekleri
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Turist şehir vergileri
Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı(isteğe bağlı)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Lokal Rehberler + Turist Şehir vergileri

 Kişi başı 40€

 ***Tur esnasında rehberimize ödenecektir***

(Turist şehir vergileri & Lokal rehber ödemeleri zorunlu olup, tur esnasında rehbere ödenecektir. Konaklama yapılacak otellere göre tutar değişiklik gösterebilir)

Alsace bölgesi konaklaması Basel, Mulhouse, Saint Louis, Colmar, Belfort, Mutzig bölgelerinden birinde yapılacaktır.

Heidelberg bölgesi konaklaması Ludwighafen,Hirschberg,Weinheim bölgelerinde verilebilir.

o Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.

o Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.

o *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.

XQ 912 ADB- BSL 12:10-13:25

XQ 973 STR-ADB 14:05-18:55
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#249
LOKASYON:
Avrupa
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
ADNAN MENDERES HAVALİMANI
BİTİŞ:
ADNAN MENDERES HAVALİMANI
İPTAL POLİTİKASI:
ÖNEMLİ NOTLAR
 Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Fly Express sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
 Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
 Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
VİZE
 T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
 T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
 Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
 Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

699

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İZMİR ÇIKIŞLI ELEGANT NOEL PAZARLARI... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.