İZMİR ÇIKIŞLI NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / ZRH - BSL )

SİZE ÖZEL
 • İZMİR ÇIKIŞLI NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / ZRH - BSL ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / ZRH - BSL ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / ZRH - BSL ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / ZRH - BSL ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / ZRH - BSL ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / ZRH - BSL ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / ZRH - BSL ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / ZRH - BSL ):
 • İZMİR ÇIKIŞLI NOEL PAZARLARI ( SUNEXPRESS / ZRH - BSL ):
 • Yurtdışı Turlar
 • Avrupa Turları

Sunexpress: Zürih -Basel | 3 Gece

Zürih&Alsace (3) &Freiburg&Obernai&Strasbourg&Riquewihr

Kayserberg&Colmar& Basel


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İZMİR –ZÜRİH–ALSACE 1 gün programını görmek için tıklayınız

Adnan Menderes Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Sunexpress Hava Yolları tarifeli seferi ile Zürih’e hareket.İsviçre’nin Finans ve Bankacılık Başkenti olan ve yaşam kalitesi açısından Dünyanın en gelişmiş kenti kabul edilen Zürih’te yapacağımız gezimiz sırasında, Büyük Manastır (Grossmünster), Fraumünster Manastırı, Opera Binası, ünlü markaların vitrinlerinin süslediği Banhoffstrasse, şehrin içinden geçen Limmat Nehri ve şehrin iki yakasını birbirine bağlayan köprüler, 9 metrelik çapıyla Avrupa’nın en büyük saatine sahip kilisesi St.Peterskirche’yi görüyoruz.Turumuzun ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.Konaklama: ALSACE

2.

Gün
ALSACE –FREIBURG–OBERNAİ –STRASBOURG – ALSACE 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Freiburg &Obernai& Strasbourg (90 Euro) gezimize katılabilirler.Turumuzda ilk durağımız Freiburg. Freiburg şehir turumuzda “Bächle“ yani yolların kenarında yer alan toplam uzunluğu 15.5 km ile tüm eski şehri kaplayan küçük kanalcıklar, 116 metre yüksekliğindeki kulesiyle nerede olursanız olun görebileceğiniz FreiburgerMünster (Katedral), şehirde sizi en çok şaşırtacak dünya mutfağından envayi çeşit yemeğin bulunduğu bir cennet olan Markhalle (Kapalı Pazar), büyük meydan Münsterplatz, eski ve yeni belediye binaları Rathausplatz, üzerinde pek çok hediyelik eşya dükkanı,mağaza zinciri, kafe ve restoranın olduğu Kaiser Joseph Caddesi, şehrin en keyifli kafe, bar ve bira bahçelerini görebileceğiniz Gerberaugezildikden sonra alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman. Ardından, Obernai turumuz için hareket. Turumuz esnasında çiçeklerle süslü ahşap evleri ve taş sokaklarıyla bir masal diyarını andıran Obernai şehrini ziyaret ediyoruz.Turumuzun devamında, Strasbourg’a hareket.Noel Pazarları Fransız & Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde yapacağımız turumuz esnasında; Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.Konaklama: ALSACE

3.

Gün
ALSACE– RİQUEWİHR – KAYSERBERG – COLMAR – ALSACE 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Riquewihr&Kaysersberg& Colmar (90 Euro) gezimize katılabilirler.Panoramik Riquewihr şehir turumuz için hareket. Sevimli ve tertemiz sokakları, kurabiye tadında evleri ve orta çağ görüntüsü ile aşık olunası bir masal kasabası olan Riquewihr şehrini ziyaret ediyoruz. Ardından Kayserberg’e hareket. İmparator’un Dağı anlamında gelen Kayserberg, Kuzey Doğu Fransa’nın Orta çağ esintilerini en güzel şekilde muhafaza etmiş kasabalarından biridir. Orta çağ döneminden kalma surları, yarı ahşap evleri ve Orta çağ kiliseleri ile Kayserberg, Alsace bağ kasabalarından en güzellerinin başında gelmektedir. Ardından Colmar’a hareket. Masal diyarı Colmar kentine varışımıza istinaden Noel Pazarları, Eski Gümrük Binası, Pfister evi ve Ren nehri etrafındaki rengarenk evler ile şehrin en ünlü bölgesi PetiteVenise (Küçük Venedik) görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinize göre birçok lezzetli yiyecekler hem de birçok hediyelik eşya alma imkanı bulacaksınız. Turumuzun ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.Konaklama: ALSACE

4.

Gün
ALSACE – BASEL –İZMİR 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından,Basel şehir turumuz için hareket.İsviçre’nin Kültür Başkenti olarak anılan Basel şehir turumuzda,Basel Katedrali, Rathaus Belediye Binası ve MittlereBrücke (Köprü) panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında.Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra, Sunexpress Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile İzmir’e hareket. İzmir’e varış ve turumuzun sonu. Konaklama: UÇUŞ
DAHİL OLANLAR:
Sunexpress Hava Yolları tarifeli seferi ile İzmir (ADB) - Zürih (ZRH) gidiş ve Basel (BSL) – İzmir (ADB) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
3* Şehir dışı otellerde 3 geceoda & kahvaltı konaklama
Alan-otel-alan transferleri
Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
Panoramik Zürih Turu
Panoramik Basel Turu
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
TURSAB mesleki sorumluluk sigortası


HARİÇ OLANLAR:
Vize ücreti, servis bedeli
Seyahat sağlık sigortası
Programda belirtilmeyenöğle ve akşam yemekleri
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Ekstra turlar
Turist şehir vergileri
Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı(isteğe bağlı)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

AVANTAJLI EKSTRA GEZİLER 180 EURO 150 EURO

0-2 yaş ücretsiz , 3-10 yaş %50 indirimlidir.

Freiburg &Obernai& Strasbourg (90 Euro)+ Riquewihr&Kayserberg& Colmar (90 Euro)

***Tur esnasında rehberimize ödenecektir***

Alsace bölgesi konaklaması Basel, Mulhouse, Saint Louis, Colmar, Belfort, Mutzig bölgelerinden birinde yapılacaktır.

o Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.

o Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.

o *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.

XQ 960 ADB-ZRH 12:00-13:10

XQ 913 BSL-ADB 14:15-19:10


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#248
LOKASYON:
Avrupa
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
ADNAN MENDERES HAVALİMANI
BİTİŞ:
ADNAN MENDERES HAVALİMANI
İPTAL POLİTİKASI:
ÖNEMLİ NOTLAR
 Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Fly Express sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
 Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
 Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
VİZE
 T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
 T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
 Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
 Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

699

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İZMİR ÇIKIŞLI NOEL PAZARLARI (... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.