SİZE ÖZEL
 • ORTA AVRUPA TURU ( THY / PRG - BUD ):
 • ORTA AVRUPA TURU ( THY / PRG - BUD ):
 • ORTA AVRUPA TURU ( THY / PRG - BUD ):
 • ORTA AVRUPA TURU ( THY / PRG - BUD ):
 • ORTA AVRUPA TURU ( THY / PRG - BUD ):
 • ORTA AVRUPA TURU ( THY / PRG - BUD ):
 • ORTA AVRUPA TURU ( THY / PRG - BUD ):
 • ORTA AVRUPA TURU ( THY / PRG - BUD ):
 • ORTA AVRUPA TURU ( THY / PRG - BUD ):
 • Yurtdışı Turlar
 • Avrupa Turları

Prag (3) &Viyana (2) &Budapeşte (1)

 TürkHy: Prag- Budapeşte| 6Gece


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL - PRAG 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar GidişTerminalinde siz değerli misafirlerimiz ile 04:00’de buluşma. Bilet ve gümrük işlemleri sonrası Türk Hava Yolları’nın TK1767 sefersayılıuçuşsaat08:10’da Prag’a hareket. Saat 08:55’da Prag’a  varış. Varışımızı takiben özel otobüslerle Prag panoramik şehir gezimize başlıyoruz. Sehir turumuzda Küçük Mahalle , Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Vlatava Nehri Tekne turuna katılabilirler. Prag’ı ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU :

Prag’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte yaşayarak unutulmaz bir gece yaşacaksınız.Tekne turu sonrasında şehri önemlicaddevebulvarları

gecegörüntüleriile birkez daha görülecektir

TUR ÜCRETİ:( ULAŞIM + TEKNEÜCRETİ + A.BÜFE YEMEK +1 İÇECEK + REHBERLİK ) kişibaşı: 50,-€
Konaklama: PRAG

2.

Gün
PRAG 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Karlovy Vary turuna katılabilirler . 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrsasi serbest zaman,serbest zamanınızda geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi turuna katılabilirler. Prag'ın yerel restoranlarınında Çekya’ya özgü müzik, folk danslar eşliğinde Çek mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz.

Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

KARLOVY VARY TURU:

17 .18 YüzyıldaAvrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, rus cari buyuk petro nun, Puşkin`in evlerini görecek 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edilecek. Tur sonrası serbest zaman. Serbetzamaninizikristal, porselen, granat, kehribartaşlarınınvediğergelenekselçek

hediyelikeşyalarınınsatıldığı satışmağazalarındaalışverişlegeçirebilirsiniz.

TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + REHBERLİK ) kişibaşı: 55,-€

PRAG ÇEK GECESI:

Prag'ın yerel restoranlarında birinde Çek Müziği, Çek folk danslar , yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlenceli ve Çek Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz,

TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTSIZİ İÇECEK + REHBERLİK) kişibaşı: 65,-€
Konaklama: PRAG

3.

Gün
PRAG 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dresden Kültür & Alışveriş turuna katılabilirler. Prag’a 160 km mesafedeki Elbe’nin Floransa'sı Dresden'de şehir turumuzda Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl terası, kral yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrsası Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO’NUN Dünya Mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Turumuz sonrası otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Ortaçağ gecesi turuna katılabilirler. Bu turumuzda Avrupa’nın 14.yy’den kalma tarihi ve otantik restoranlarından birinde, esir kızlar masanızda size eşlik edebilir, dilenciler, sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir, ortaçağ eğlencesi, müzik aletleri ve danslarıyla büyülenebilirsiniz. Sizler de bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

ALMANYA’NIN EN GÜZEL SEHİRLERİNDEN DRESDEN:

Bu turumuzda. Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan Dresdeni ziyeret ediyouruz. 2. dunya savasi sonrasi küllerinden yeniden doğan,barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini Fraunkirche’yi, Zwinger sarayını, Bruhl terası, kral yolu, elbe nehri, kral yolu, Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Akşamüstü Prag şehir merkezine dönüş ve serbest gezinti imkanı.

TUR ÜCRETİ ( ULAŞIM + REHBERLİK kişibaşı: 70 €

PRAG ORTAÇAĞ GECESİ:

Bu turumuzda Avrupa’nın 14.yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restaurantlarından birinde dansçı esir kızlar masanızda size eşlik edebilir, dilenciler,sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir,ortaçağ eğlencesi,müzik aletleri ve danslarıyla büyülenebilirsiniz.Sizlerde bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız Bu geceyiözellikle

kaçırmamanızıtavsiyeederiz

TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ-5 COURSE + SINIRSIZ İÇECEK + REHBERLİK) kişibaşı 75 €   Konaklama: PRAG

4.

Gün
PRAG - VİYANA 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Prag’tan ayrılıyor ve Viyana doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Cesky Krumlov turuna katılabilirler. Vltava nehrinin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken Cesky Krumlov; evleri, sokakları ve kalesi ile sizi ortacağa geri götürecek.. Turumuz sonrası Viyana’ya devam ediyoruz. Viyana'ya varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuz esnasında Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan olan Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Bu turumuzda Viyananın eğlence merkezi olan Grinzig bölgesine gidilerek Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Grinzinger Heurige şarapların ikram edildiği güzel bir gece geçireceksiniz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

CESKY KURUMLOV:

Vltava nehrininkıvrımlarıiçersinde, ÇekCumhuriyeti' ninbüyüleyicitarihikentlerindenbiriolanCesky’nin UNESCO tarafındankorunmayaalınmışPrag’dansonraenfazlailgiçekenbirortaçağkentidir. TurumuzdaŞehrinenönemliyapısıolankalesin de tümşehriizlemeimkanıbulabilirsiniz. Onlarcakorunmustarihibinasıvesokaklarıarasındayürürkenkendinizibirfilimsettin de hisetedeceksiniz.

TUR ÜCRETİ (ULAŞIM +REHBERLİK ) Kısı Başı: 40 €

GRİNZİG MEYHANELERİ TURU:

Bu turumuzda Viyananın eğlence merkezi olan Grinzig Tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen resturantlarından birinde kemanlar, akardiyonlar, Viyana şarkıları eşliğinde yemekli, sınırlı içecek Unutulmaz saatler geçireceksiniz. Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Grinzinger Heurige şarapların ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz. Bu turumuz öncesinde şehrin en hakim tepesi KAHLENBERGI ziyaret ediyoruz.

TUR ÜCRETİ:(ULAŞIM+AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTLİ İÇECEK + REHBERLİK) kişibaşı: 60 €
Konaklama: VİYANA

5.

Gün
VİYANA 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısısonrasıserbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Wienerwald turuna katılabilirler. Viyana’nin muhteşem ormanlarindan geçerek ilk duragimiz, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden olacak.Arindan Schönbrunn Sarayı Bahcesi gezisi.Bir sonraki durağımız Belvedere Sarayı Bahcesi ziyareti ve gezimizin son durağı Hundertwasser Evi olacak. Friedensreich Hundertwasser tarafından tasarlanan ve Avusturya’nın bu rengarenk evlerinin bulundukları mahalleyi ziyaret ediyoruz ,Turumuzun sonun’da Viyana şehir merkezine dönüyoruz.Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlecek olan Konser turuna katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

WIENERWALD:

BADEN- SCHÖNBRUNN SARAYI BAHCESI-BELVEDERE SARAYI BAHCESI- HUNDERTWASSER EVI:

Viyana’nin muhteşem ormanlarindan geçerek ilk duragimiz, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden olacak.Arindan Schönbrunn Sarayı Bahcesi gezisi.Bir sonraki durağımız Belvedere Sarayı Bahcesi ziyareti ve gezimizin son durağı Hundertwasser Evi olacak. Friedensreich Hundertwasser tarafından tasarlanan ve Avusturya’nın bu rengarenk evlerinin bulunduklarımahalleyiziyaretediyoruz,Turumuzunsonun’daViyana şehir merkezine dönüyoruz. TUR ÜCRETİ: (ULAŞIM + REHBERLİK ) kişibaşı: 50 €

VİYANA KONSER GECESİ:

Öncedenyaptırdığımızrezervasyonile dünyaca meşhur ve her yıl milyonlarca turisti Viyana’ya çeken Viyana Konser gecelerine (Mozart. Strauss eserleri ile salon orkestrası ile solistler,vals).

TUR ÜCRETİ: (ULAŞIM+ A KATEGORI KONSER BİLETİ+REHBERLİK ) kişibaşı: 60,-€
Konaklama: VİYANA

6.

Gün
VİYANA - BUDAPEŞTE 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısınınardındanBudapeşte’yedoğruyolaçıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bratislava turuna katılabilirler. Orta Avrupa’nın en zengin başkentlerinden biri olan Bratislava şehir turumuzda; Bratislava nehir kıyıları, Yahudi Soykırım Anıtı, St.Martin katedrali, Mozart'ın 6 yaşında, F. Liszt'in de 9 yaşında ilk konserini verdiği saray binaları, Michael Kulesi, eski şehir meydanı, Napolyon'un Askeri ve Slovak Devlet Tiyatro Binası görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Görülecek yerler: Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera binası, Zincirli Köprü, Elizabeth Köprüsü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi. Turumuz sonrası otele transfer. Otelimize yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Macar Folkloru ve Çigan Gecesi'ne katılabilirler. Bu turumuzda Budapeşte’nin en otantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının müzikleri eşliğinde dans ederken limitsiz içecek ve Macar Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz. Gecemizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

BRATİSLAVA:

SlovakyaninbaşkentiKişibaşı 25.000 €’lukmilligelirleOrtaAvrupa’nınenzenginbaşkentlerindenolan Bratislava şehirturumuzda; Bratislava nehirkıyıları , Bratislava Kalesi, St.Martinkatedrali, eskişehirmerkezi, Parlamento, Slovak DevletTiyatroBinasıveMozart’ın 6 yaşındakonserverdiğitarihibinasokakheykellerigörülecekyerlerarasındadır.

TUR ÜCRETİ (ULAŞIM +REHBERLİK )kısıbası: 30 €

MACAR GECESİ:

Bu turumuzda Budapeşte’ninenotantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının müzikleri eşliğinde dans ederken limitsiz içecek ve Macar Mutfağının başta dünyaca ünlü gulaş yemeği ve diğer tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz,meşhur Tokaji şaraplarının tadımını yapıyoruz.Geceye giderken yolda gidişte ve dönüşte Budapeşte’nin muhteşem gece manzaralarını görme imkanına sahip olacaksınız.

TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTSIZİ İÇECEK +REHBERLİK) kişibaşı: 65,-€
Konaklama: BUDAPEŞTE

7.

Gün
BUDAPEŞTE – ISTANBUL 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom & Vişegrad & Szentendre turuna katılabilirler. Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Estergon Bazilikası’nı geziyoruz. Vişegrad kasabasin’da geçerek Szentendere Artistler Köyü’ne gidiyoruz. Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağınız Szentendere‘de gerçekleştireceğimiz çevre gezisi ve serbest zaman sonrasında Budapeşte’ye dönüyoruz. Turumuzsonrasıhavalimanına transfer. BiletvebagajişemlerisonrasıTürkHavayolları’nın TK1038 Sefer sayılı uçuş ile saat 20:20da İstanbul’a hareket. Saat 00:25’de İstanbul’a varış.

ESTERGON KALESİ - VISEGRAD - SZENTENDERE TURU:

Bu turumuzdaBudapeste’ninkuzeyinde kalan Macar ve Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi Estergon Bazilikasi’ni geziyoruz. Estergon sonrasi Macaristani’n doğa ve tabiatin en güzel bölgesi olan Tuna boylarindaki Visegrad kasabasin’da macar köylerinde geçerek Szentendere Artistler Köyüne ulaşıyoruz. Osmanlıdan kaçan Yunan ve Sırpların kurduklari dar dolmaçlı sokaklari olan Sanatçilar kasabasi olarakda bilinir. Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacaksanız.

TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + REHBERLİK ) kişibaşı: 50,-€
Konaklama: UÇUŞ
DAHİL OLANLAR:
 TürkHavayollarıile IST – PRAG / BUD – IST parkurundaekonomisınıfıuçakbileti
 Alan/otel/alanvePrag/Viyana/Budapeştetransferleri
 Prag(3) -Viyana(2) - Budapeşte(1) olmaküzere6 gece 7günkonaklama
 Programdabelirtilensabahkahvaltıları
 Prag, Viyana, Budapeştepanoramikşehirturları
 Tecrübelirehberlikhizmetleri
 Havalimanıvergilerivealanhizmetleri
 ZorunluSeyahatSigortası (1618 sayılıYasaGereğidüzenlenenMeslekisorumluluksigortasıdır.)


HARİÇ OLANLAR:
 Kişiselharcamalar
 Kisi basi 5 euro bahsisotobussöförüicinrehbertarafindatoplanacaktir.
 Yurtdışıçıkışvergisi
 Tümkişiselharcamalar,
 Rehbertarafından organize edilenekstraturlar
 ÖğleveAkşamyemekleri,
 Müze, örenyeri vb. girişücretleri
 SeyahatKorumaPaketi


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER


AVANTAJLI EKSTRA GEZİLER 295 Euro YERİNE 250 Euro
       **** Bratislava (30 Euro) + Cesyky Krumlov (40 Euro) + Estergon (50 Euro) +Wienerwald (50 Euro) +
 Karlovy Vary (55 Euro) + Dresden (70 Euro)
Ekstra turlarda 00-02 yaş ücretsiz , 02-12 yaş arası %50 ödeme yapılmaktadır.
Satış esnasında ekstra tur paketlerini ekleyebilirsiniz. Turlarımızın rehber anlatımlarında, profesyonel kulaklık sistemi kullanılmaktadır.


Not:
***Yolüzerindeyapılanekstraturlartümyolcularınkatılımıolmasadahigerçekleştirilecektir. Yolüzerindeyapılanekstraturlarakatılmakistemeyenmisafirlerimiz,Sehire 15 km uzaklıktamolayerindebeklemeyikabulederekturakatılmışlardır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#216
LOKASYON:
Orta Avrupa
YEMEK:
7 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İSTANBUL YENİ HAVALİMANI
BİTİŞ:
İSTANBUL YENİ HAVALİMANI
İPTAL POLİTİKASI:
 Tur Programımız minimum 40kişikatılımşartıiledüzenlenmektedir. Gezi içinyeterlikatılımsağlanamadığıtakdirde, son iptalbildirimtarihi tur kakışına 20 günkaladır. Katılımyetersizliğinedeniyleİptaledilen tur acentenizaracılığıiletarafınızabildirilecektir.
 Tur programındaisimbelirtilmedensadecekategoribilgisiverildiğive/veyaaynıdestinasyoniçinseçeneklibulunduğudurumlardaotel(ler) gezihareketinden 48 saatönceacenteniztarafındanbildirilecektir.
 Fuar, kongre, konser, etkinlik, sporturnuvası vb. gibidönemlerdeotellerbelirtilenkm’lerdenfazlamesafedekullanılabilir. Böylebirdurumda, turunharekettarihinden 15 günönceacenteniztarafındanbilgiverilecektir.
 3 Kişilikodalar, otellerinmüsaitliğinegöreverilebilmekteolup, bu tip odalarda 3. Kişiyetahsisedilenyatakstandartyataklardanküçüktür. 3 Kişilikodalar 1 büyükyatak + 1ilave yataktanoluşmaktadır. İlaveyataklar. Açma-kapamave coach bed olarakadlandırılanyataklardanoluştuklarıiçin Tur katılımcısı 3. Kişive/veyaçocukrezervasyonlarındaodalardayaşanabileceksıkışıklıkveyataktipinikabulettiklerinibeyanetmişsayılırlar. Çocukindirimleri 2 yetişkinyanındakalan –yaşgrubunauyan- tekçocukiçingeçerlidir.
 Tur programındadâhilolanhizmetlerdenOteldealınanKahvaltılar, bulunulanülkeninkahvaltıkültürüneuygunolarakvegeneldekontinentalkahvaltıolarakadlandırılantereyağı, reçel, ekmek, çayveyakahvedenoluşansınırlıbirmönüilesunulmaktaolupgruplariçingrubatahsisedilmişayrıbirsalondaservisedilebilir.
 Tur paketinedâhilolanpanoramikşehirturları, şehirleringeneltanıtımıiçindüzenlenenvearaçiçindenrehberanlatımıylapanoramikolarakyapılanmüze, örenyerigirişleriniiçermeyenenfazla 2-3 saatlikturlardır. Panoramikturlar, programdabelirtilendiğerturlar da dâhilolmaküzere, turadenkgelengünvesaatteyerelotoritelertarafındangezilmesine, girilmesineizinverilmeyenveyaherhangibiretkinliknedeniylekapalıyollarsebebiylegerçekleşmediğitakdirde, kezahavaşartlarınedeniyleturunyapılmasıimkansız hale geldiğidurumlardabahsekonuturlarınyapılamamasından Fly Express sorumludeğildir. Bazıturlarkapalıyollarveyaaraçgirişineizinverilmeyennoktalardaimkânlardâhilindetoplutaşımaveyayayaolarakyapılabilir.
 Ekstraturlar, servisaldığımızyerelacentetarafındanenaz 20 kişikatılımşartıiledüzenlenmektedir. Yeterlisayısağlanamadığıtakdirdegezileryapılamamaktaveyaekstragezifiyatları, içerik, kullanılacakaraçkatılımcısayısınagöredeğişiklikgöstermektedir. Ayrıcaturlarıngünlerivesaatleri, gidilecekyerlerdekimüze, örenyerlerininaçık/kapalıolmadurumlarınavehavaşartlarınagörerehbertarafındandeğiştirilebilir.
 Ekstraturlarkatılımcınınisteğinebağlıolupzorunludeğildir. Tur esnasındadüzenlenenekstraturlarakatılmakistemeyenyolcular, yolüzerindebulunanmüsaitbirdinlenmetesisindebeklemeyikabuletmişsayılırlar. Bu yolcularekstra tur başlamadanyolüstüdinlenmetesisinebırakılıp, turuntamamlanmasıardındanbırakıldıklarınoktadanalınırlar.
 Sadecekategoribilgisiverildiğive/veyaaynıdestinasyoniçinalternatifbilgilerbulunduğudurumdakonaklayacağınızotel(ler)igezihareketinden 48 saatönceöğrenebilirsiniz.
 PromosyonveErkenRezervasyonkampanyalıturlarımızdamisafirtarafındaniptalvedeğişiklikyapılamaz.
 Fly Express, havayoluileyolcuarasındaaracıkurumolup, 28.09.1955 LaheyProtokolü’netabidir. Tarifeliveözeluçuşlardarötarriskiolabilirveyamevcutgeziveuçuşöncesindesaatlerdeğişebilir. Fly Express, budeğişikliklerienkısasüredebildirmekleyükümlüdür. Yolcularımızuçuşdetaylarınındeğişebileceğinibilerekvekabulederekturu satın almışlardır. 0-2 yaşarasıçocuklaralanvergisivealanhizmetleribedeliödemezler.
VİZE
 T.C vatandaşlarıiçinvizeuygulamasıvardır. Vizebaşvurusuiçinseyahatbitiştarihindenitibarenenaz 6 ay geçerlipasaportileacentemizden “VizeİçinGerekliEvraklar” listesindebelirtilenbelgelerilebaşvurulmasıgerekmektedir.
 T.C. yeşilpasaportuileseyahatedecekmisafirlerimizin, eğerpasaportlarınınalınıştarihi 10 yıldaneskiise; pasaportlarınıyenilemelerigereklidir. Aksihaldegidecekleriülkeyekabuledilmeyebilirlerve/veyahavayolufirmasıtarafındanuçuşlarıgerçekleştirilmeyebilir. Böylebirdurumdasorumlulukyolcuyaaittir.
 Yeşilpasaportsahipleriiçinvizeuygulamasıolmayıp, seyahatbitiştarihindenitibarenenaz 6 ay geçerlipasaportyeterlidir.
 Vizealınmışolması, ülkeyegirişyapılabileceğianlamınagelmez, pasaportpolisininsiziülkeyesokmamayetkisivardır. Bu durumdan Fly Express sorumludeğildir, sorumlulukyolcuyaaittir.
 Yırtık, yıpranmış, ıslanmışve/veyabenzeritahribat(lar)a uğramışpasaportlarnedeniyleziyaretedilecekülkesınırkapısındagümrükpolisiilesorunyaşanmamasıadına; anılanpasaportlarınyenilenmesive T.C. vatandaşlarınavizeuygulayanbirülkeiseilgilivizeninyenipasaporttaolmasıgerekmektedir. Aksidurumdasorumlulukyolcuyaaittir.
 18 yaşındanküçükmisafirlerimiztekbaşlarınaya da yanlarındaanneya da babadansadecebiriileseyahatederkenülkegiriş-çıkışlarındagörevli polis memuruncaanne-babanınortakmuvafakatinigösterirbelgesorulmasıihtimaliolduğundan; 18 yaşaltımisafirlerimizinveanne-babalarınınbukonudahassasiyetgöstermelerinitavsiyeederiz.

TARİH VE FİYATLAR

499

7 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ORTA AVRUPA TURU ( THY / PRG -... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.